Archív

Archív pro

Soustředění mladých hasičů 2014…

01.07.2014 Comments off

V termínu od 9. tého do 16. tého srpna, proběhne letní soustředění mladých hasičů na Blatinách.

- postupně zde budou přibývat informace k soustředění:

ZÁKLADNÍ INFO:

- vedoucí: Věruška Kunhartová, Andrea Hrouzková, Pavel Vtípil, Roman Kunhart

- ubytování: chalupa  Blatiny

- cena: jelikož podpořil tuto akci parubický kraj, je cena stanovena na 800,- za celý týden (v případě nevyčerpání celé částky, bude provedeno vyúčtování po skončení soustředění)

- co bude Vaše ratolest potřebovat: kromě oblečení a obutí (doporučený seznam věcí zde bude k náhlédnutí), spacák, prostěradlo, baterku, malý batoh (na výlety), láhev na pití (nejlépe 0,5l, starší děti i větší),  podepsanou malou krabičku (např. http://www.potrebydodomu.cz/pic_zbozi/5211.jpg), blok a obyč. notýsek A5, fixy, nebo pastelky, obyčejnou tužku,  švihadlo, utěrku, škrabku na brambory, hygienické potřeby, věci na plavání (neplavci plovací vestu, nebo rukávky), 3x známku na dopis.

- téma:  Překonej sám sebe =  bez mobilu a maminky, vydržím více jak půl hodinky a po týdnu sportování, budou všechny limity k překonání!!!

Těšíme se na setkání v srpnu!

JIDELNICEK

 

 

Ženy ulovily v Budějovicích 9. té místo

01.07.2014 Comments off

Družstvo žen reprezentovalo sbor pod vedením trenéra Pavla Vtípila  na MČR v Budějovicích. Mistrovství bylo zahájeno na budějovickém výstavišti již v pátek navečer, samotné zápolení na dráze vypuklo až v sobotu ráno. Holky nastoupily nejprve k prvním pokusům. Bohužel první pokusy se moc nedařily, naštěstí druhé byly lepší. Ženy byly po první disciplíně se součtem 6ti nejlepších výkonů (118,??) na 9.tém místě. Odpoledne patřilo štafetám, které ženy těsně před mistrovstím přeházely a tak bylo 9té místo uspokojivé (66,16s). Nejlepší disciplínou měl být útok. Bohužel asi nervozita, nebo tíha okamžiku způsobila, že ani jeden útok, nebyl z řady povedených.  S časem 29,07  se ženy umístily přesně v půlce startovního pole na 8.mém místě. Součet všech tří disciplín nahrál celkovému 9. tému místu na MČR. (oproti minulému působení týmu na MČR, je to zase o příčku níže, tak doufáme, že ženy ještě nějaký ten čas vydrží a třeba to jednou zacinká!). Tímto bychom chtěli poděkovat za pomoct k dosažným výsledkům Karolíně Hájková z Třemošnice, Lucii Langrové z Dolní Čermné a Lence Matoušové z SDH Skuteč. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás vydrželi podporovat až do nedělního odpoledne :)!

Kompletní výsledky naleznete zde:  http://mrps2014.cz/category/vysledky/

článek s naší závodnicí: http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-druhy-den-hasicskeho-mistrovstvi-republiky-20140628.html