Archív

Archív pro

Superpohár hejtmana PAK 2015 je již minulostí…..

Dr_drxLy3Yly6RCFS9FkUeddds3OgwiX-EFcrUau7XJBvaaTtgkEReyjtiX4L8KxNbvOPSM Druhou říjnovou sobotu se uskutečnila na Štěpánově soutěž – Superpohár hejtmana pardubického kraje. Soutěž byla připravena pro vítěze okresních lig v kategoriích mladších, starších žáků, žen a mužů. Za náš okres nastoupil tým mladších ze Skutče, starší žáci ze Zderazi, muži z Výsonína a domácí družstvo žen.  Výsledky ze soutěže naleznete ZDE.  O  tom, jak se soutež vydařila již píší další informační zdroje, tak zde jsou odkazy: Chrudimské noviny a Parubické stránky.

AKCE V ZÁŘÍ

JELIKOŽ SE NÁM V ZÁŘÍ USKUTEČNÍ NĚKOLIK AKCÍ, CHTĚLA BYCH VÁS JMÉNEM SDH ŠTĚPÁNOV NA VŠECHNY TYTO AKCE POZVAT:

18.9. JEN SI TAK BRNKNOUT 2 OD 18:00

26.9. ŠTĚPÁNOVSKÝ PĚTIBOJ OD 15:00

27.9. POSVÍCENSKÁ DRAKIÁDA A ZÁBAVA OD 13:30 A 16:00

28.9. LOSOVÁNÍ POSVÍCENSKÉ TOMBOLY A FOTBAL

KYTARY POZVÁNKA

DRAKIÁDA POZVÁNKA

POSVÍCENÍ POZVÁNKA

 

 

TRÉNINKY A ZÁVODY MLADÝCH HASIČŮ

NEBLIŽŠÍ TRÉNINK MLADÝCH HASIČŮ JE V PÁTEK 11.9. OD 17:00 HODIN NA ŠTĚPÁNOVĚ. MLADŠÍ SI ZKUSÍ ÚTOK JEN NA SUCHO A STARŠÍ S VODOU ‚věci na převlečení s sebou).

ZÁVODY V SOBOTU V LEŠTINCE od 9:00 hodin:

SLOŽENÍ ÚTOK I: Honzík Kunhart, holky Henychovi, Ája Fikejzlová, Kristýnka Kunhartová, Šimon Drbal, Peťa Ročňová

SLOŽENÍ ÚTOK II: Míša Uličná, Ondra Zelenka, Daneček Drbal, Adélka Bartošová, Verča Nováčková, Vojta Uličný, Sarča Polanská

SLOŽENÍ ÚTOKU STARŠÍ: Kuba Nováček, Míša Uličná, Natka Tomečková, Lucka Kunhartová, Nelča Křepelková, Ondra Mihulka, Šárka Benešová

Závody mladých hasičů

S koncem prázdnin nám zase začaly hasičské povinnosti. Poslední víkend o prázdninách se 6  nejstarších mladých hasičů vydalo hájit štěpánovské barvy do Kamence na závody v 60tkách. Konkurence v tomto závodu byla opravdu už na úrovni,  o to více nás potěšilo, že jsme se úplně neztratily v davu. Výsledky najdete zde: starší holky, mladší holky, mladší kluci.

První víkend v září nás čekal již třetí závod chrudimské ligy v 60tkách  ve Zderazi. Původní záměr zúčastnit se celé soutěže nevyšel, ale o to více jsme se mohli soustředit na výkony jednotlivců. Mezi nejmladšími kluky se představili Honzík Kunhart, Daneček Drbal, Vítek Karafiát a Ondra Zelenka. Posledním dvou jmenovaným vyšel závod parádně. Ondra si odvezl třetí místo  a Vítek 6té místo v lize chrudimska. V mladších holkách byla sice menší konkurence než u kluků, ale i tak zabojovala Míša Uličná a svým prvním pokusem si vysoutěžila stříbrnou medaily. V kategorii starších holek jsme měli silné zastoupení hned 4 závodnic:  Natka Tomečková, Lucka Kunhartová a Šárka Benešová, nejlépe se vedlo Nelče Křepelkové, která zaběhla čas 14,03 a odvezla si celkové třetí místo a dokonce druhé místo v lize. Všem zúčastněným přeji hodně dalších bodů do ligy!