Archív

Archív pro

ZIMNÍ PŘÍPRAVA ….ANEB ZÁBAVA PRO VŠECHNY

IMG_0250Blíží se nám odbodbí chmurného počasí a tak je tu pro Vás – milé děti, dámy a pánové připraveno sportování ve vyhřátých tělocvičnách:

DĚTI DO 8 LET: NEDĚLE OD 15:00 DO 16:00 HALA SKUTEČ

DĚTI OD 8  DO 15 LET: NEDĚLE OD 16:00 DO 17:00 HALA SKUTEČ

CVIČENÍ PRO DÁMY: PÁTEK OD 19:00 HALA SKUTEČ + STŘEDA OD 19:00 TAKÉ HALA

FLORBAL PRO PÁNY: NEDĚLE OD 19:00 HALA LUŽE

 

BRANNÝ ZÁVOD MLADÝCH HASIČŮ 17.10. BRČEKOLY

pSVK2jaFvVoXHQa_e56v_PDALRh_ZagtLBFAj5CAUI87n3QPOSe7pvsOfVCHGglcIiaVaKw  IMG_1579

V sobotu 17.10. jsem se vydali se čtyřmi týmy mladých hasičů na závody do Brčekol. Sestava pětek byla dle domluveného klíče, jen ve starších nám onemocněla Lucka, tak jsme museli najít náhradu. První na start vyrazila s číslem 5 hlídka mladších žáků, vedená velitelem Ondrou Mihulkou. Na prvním stanovišti nám padaly špalíčky jako nic a tak jsme na naši hlídku, uhánějící do kopce, hleděli s nadějí na dobré umístění. Všechny naše hlídky startovaly těsně za sebou v rychlém sledu. Po mladších následovala druhá hlídka mladších a poté jim byli v patách naši nejstarší, které mimochodem doplnil Lukáš Flégr ze Skutče. Po všech nadějných běžcích se vydala do terénu naše hlídka přípravky. Již na prvním stanovišti jsme sice (jak prohlásil jeden z našich závodníků) : “ nešeštčelily“ ani jeden kousek, ale s odhodláním jsme bojovali dále. Všechny naše hlídky dorazily do cíle v pořádku! Po sečtení všech výsledků nás mile překvapilo umístění týmu přípravky a mladších žáků. Přípravka získala vítězství a mladší žáci ve velké konkurenci 6. místo. Starším se nějak nakupily trestné body, ale i tak se podařilo vybojovat 10tku. Náše druhá pětka mladších žáků nasbírala trestných jako maku,  ale věříme, že pro všechny to byla cenná zkušenost do příštího závodu :-)…..Děkujeme Marečkovi a Matesovi Kadaněmu, že nám doplnili pětky a zdolali s námi všechny stanoviště.

Posledním zástupcem SDH Štěpánov, který se představil v sobotu, byk tým dorostenek. Nově složený tým se nezalekl zhořelé labutě, ani rozbité buzoly a přes všechny tyto trampoty vyběhly třetí příčku.

Díky všem za účast a v neděli na tréninku naviděnou……

 

Jen si tak brnknout 3

Tentokrát v místním pohosjen si tak brknouttinství si můžete opět poslechnout a zazpívat oblíbené písničky v doprovodu kytar a flétny. Začátek v sobotu 17. října od 18:00.