Archív

Archív pro

Ostravská hala – 25.3.2017

IMG_20170325_084039  Již v pátek 24.3. 2017 jsme vyrazili s naším novým tranzitem na dalekou cestu na sever moravy. Počet účastníků soutěže se oproti závodu v Jablonci navýšil. Za holky nastoupila v Ostravě: Peťa Ročňová, Ája Fikejzlová, Kája Vtípilová a Kristýnka Kunhartová. V kategorii mladších žáků reprezentovali Honzík Kunhart a Vítek Karafiát. Holky si opět vylepšily svá osobní maxima, i když na nejlepší budeme muset ještě odladit pár fíglů. V klučičí kategorii to bylo padesát na padesát.  Zatímco Honzíkovi se podařil suprově druhý pokus, s kterým skončil na 33tém místě, Vítkovi nevyšel ani jeden pokus. I tak jsme odjeli z Ostravy spokojení s našimi výsledky a hlavně zážitky nejen ze závodů, ale i z cest. PS: zápisky z cest jsou zaznamenávány v deníku jízd v tranzitu. Historicky bude tato kniha vydána (myslím, že se někteří účastníci za pár let budou dobře bavit) :-)…..

Výsledky: mladší žákyně   mladší žáci

Odznaky odbornosti – únor

 Aby činnost mladých hasičů nebyla zaměřena jen na sportovní   činnost, vydaly jsme se s dětmi splnit odznaky odbornosti do Zderaze. Na Štěpánově do dalších let nebude nouze o strojníky, jelikož odbornost strojníka získalo hned 6 mladých hasičů:  Honzík Kunhart, Mára Kadaně, Kristýnka Kunhartová, Ája Fikejzlová, Matěj Vtípil a Matěj Kadaně.

IMG_20170219_091819

Máťa a Máťa s Márou při zkouškách

IMG_20170219_092547

Ája, Kristýnka a Honzík pod palbou otázek

 

Závody mladých hasičů Jablonec – 11.03.2017

V sobotu ráno vyrazila hrstka našich mladých hasičů na halové závody v běhu na 60m. Závodili zde Vítek Karafiát v mladších žácích a v mladších žákyních Kristýnka Kunhartová, Kája Vtípilová a Peťa Ročnová.  Holky zatím sbíraly zkušenosti na další závody, i přesto dosáhly pěkných časů ve svých pokusech. Vítek Karafiát předvedl, že se od loňské sezóny opět o trochu posunul dopředu  a skončil na pěkném 12tém místě. Součástí výpravy byla i začínající hasička Kačenka Ročňová, která rozhodně naběhala za celý den nejvíce rozdělovačů ze všech. Výsledky závody naleznete v odkazech: mladší žáci , mladší žákyně

IMG_20170311_091451