Archív

Archív pro

ŠTĚPÁNOV POD HVĚZDAMI

Poslední prázdninová sobota patřila noční soutěži, která je letos poprvé zařazena do Seriálu nočních soutěží. Třetího ročníku se zúčastnilo celkem 24týmů v soutěži v požárním útoku  a ani tentokráte nechyběla soutěž o nejrychlejší náběr.

Žďárec u Skutče závody MH

Ve stejný víkend, kdy dospěláci soutěžili v Lanškrouně, se mladí hasiči rozjeli do nedalekého Žďárce, aby zde bojovaly v obou kategoriích

Postupové soutěže

V červnu se konaly  krajská kola dorostu a žen v Lanškrouně. Jeden víkend patřil stadion Romana Šebrleho jen hasičům. V sobotu se představilo naše „mládí“. V pozměněných sestavách se dorostenky snažily urvat co nejlepší umístění z 8 startujících týmů. Špatný vstup do závodu přišel s disciplínou běhu na 100m překážek. Zde holky obsadily až šesté místo a tak boj o bednu byl napínavý až do konce. Ve štafetě se vedlo o poznání lépe, zde jsme předvedli třetí nejlepší výkon. O medailích měla rozhodnout královská disciplína, která však spíše motala pořadím. Náš výkon na útoku byl velmi slušný, ale ne nejlepší. Stříbro z útoku, tak stačilo až na čtvrtou příčku v celkové hodnocení. V neděli se tým dorostenek rozrostl o pár starších a tak jsme mohli nastoupit v kategorii žen. Vstup do soutěže byl opět laxní. Až pátá příčka ze štafety byla pro nás zklamáním. Oživení soutěže jsme předvedli na stovkách, kde jsme sázeli jeden osobní rekord za druhým a bylo z toho třetí místo stovkách. Do závěrečné disciplíny jsme si věřili. Zadek na útoku předvedl parádní výkon a tak říkajíc  předek „utopil“, s tímto faktem se ženy rády smířili s třetím místem z útoku a s druhou bramborovou medailí. Snad do příštího roku si výsledky stabilizujeme a sladíme výkony na jeden den.

DSC06459