Domů > Nezařazené > Ligová soutěž – Memoriál Miloslava Kunharta

Ligová soutěž – Memoriál Miloslava Kunharta

08.07.2016

  První červencovou sobotu se uskutečnil na Štěpánově již patnáctý ročník Memoriálu Miloslava Kunharta v požárním útoku. Soutěž je zařazena do ligy okresu Chrudim. Celkově se na startu představilo 27 týmů mužů, 11 týmů žen a 4 týmy veteránů. Soutěž probíhala ve dvou kolech. V prvním kole se bojovalo o body do ligové tabulky, v druhém o ceny. Do druhého kola postupovalo 8 nejlepších týmů mužů a 4 týmy žen. V prvním kole předvedl nejlepší výkon tým mužů ze Zbožnova s časeem 21,93s. Na druhém místě se umístil tým mužů z ČHJ Hlinska následován týmem z HZS Pardubice. Našemu týmu mužů se ani tento rok nedařilo. Velmi pěkně roběhnutý útok zkazila rozpojená proudnice na levém proudu a bylo rozhodnuto. Nakonec muži dokončili útok v čase 29,64 a skončili na 22tém místě.

Mezi ženami se nejlépe vedlo domácímu týmu žen ze Štěpánova (26,20s). Druhé místo patřilo ženám z Výsonína, bronz si odvezly ženy do Lukavice. V kategorii veteránů zakončili požární útok nejrychleji muži ze Seče, následování veterány z Brčekol a ze Skutče. Našemu týmu veteránů se vypojila půlspojka na rozdělovači. Přes tuto nepříjemnost muži útok dokončili s časem, který již stačil jen na bramborovou příčku.

Ve vyřazovacích kolech se nejlépe dařilo týmům z Výsonína, kteří si odvezli putovní trofej a elektrocentrálu, kterou do soutěže věnovala firma Pavliš a Hartmann. Další akcí na štěpánovském hřišti bude turnaj v malé kopané 16.7. 2016. Čtvrté kolo soutěže se uskuteční v srpnu v Lukavici.

MMK vysledky muzi 2016MMK vysledky zeny veterani 2016MMK pavouk muzi zeny 2016

Komentáře jsou uzavřeny.